Na této stránce jsou použity soubory Cookies. Prosím seznamte se s naším Prohlášením k ochraně osobních údajů a souborům cookie. Užitím naší webové stránky vyjadřujete s tímto Prohlášením svůj souhlas.

 
sliderslidersliderslider

O NÁS

BOHEMIALED je ryze česká firma zaměřená na výrobu, montáž a servis jedinečných LED svítidel. Díky naší unikátní patentované BohemiaLed technologii vyrábíme kvalitní modulární Svítidla splňující náročné požadavky na osvětlování nejen domácností, ale i veřejných prostor - úřadů, škol, nemocnic, kanceláří, vojenských objektů, parkovišť, atd. Naše světla i sami montujeme a servisujeme. Spolupracujeme s mnohými architekty, projektanty, či přímo investory nebo institucemi. Nabízíme vyjímečné podmínky financování a zajímavé možnosti spolupráce. Začít můžeme právě teď!
 

Naše LED osvětlení se od konkurence odlišuje a je unikátní především:

  1. Stálou barvou světla, která zaručí stejnou barvu i po několika letech (Pokud si např. za rok koupíte naše svítidlo a umístíte vedle současného, nepoznáte rozdíl v barvě)
  2. Originálním způsobem inteligentního ovládání i pomocí mobilu (Každé světlo lze ovládat bezdrátově nebo speciálních pohybových snímačů)
  3. Každé naše světlo svítí i při výpadku proudu po dobu až 3 hod (Stačí jej doplnit bateriovým modulem)
  4. Revolučním řešením nouzového osvětlení s pohybujícími se 2D šipkami (Umožňuje v případě nebezpečné situace každého bezpečněji nasměrovat k nejbližšímu únikovému východu)
  5. Dlouhá životnost díky správnému chlazení. Díky originálnímu českému řešení v chlazení LED diod dosahuje životnost LED diod min 50.000 hodin, což odpovídá nepřetržitému svícení po dobu téměř 6 let!


NAŠE PRODUKTY

Firma BohemiaLED se rozhodla vyrábět a vyrábí pouze kvalitní ledková svítidla a to až s pětiletou zárukou. Zajišťujeme  kvalitní chlazení, které je ukazatelem životnosti každého svítidla a zachováváme deklarovaný světelný výkon po dobu pěti let trvalého svitu. Z těchto důvodů nedoporučujeme používat na trhu běžně  nabízené LED žárovky a LED trubice.
 
Tyto výrobky se vyznačují zcela nevyhovujícím chlazením, které má bohužel za následek zkrácení doby životnosti celého svítidla!
Zákazník navíc vkládá nový zdroj světla do starého svítidla, což není v konečném důsledku ekonomicky a technicky výhodné.
Před rozhodnutím nákupu svítidel doporučujeme pozornost technickým parametrům, které jsou mnohdy bohužel opomíjené. 
Rádi Vám poradíme jak s výběrem typu svítidla do objektu, tak i se správnou volbou barvy svítidla.

Naše   firma   jde   tedy naprosto  odlišnou  cestou  vyměnitelných  panelů vkládaných  do speciálních  svítidel, která mají kvalitní  patentově chráněné chlazení LED diod.